Jak poznać, że chodzi mu tylko o seks? 5 oznak, które rozwieją twoje wątpliwości
Jak poznać, że chodzi mu tylko o seks? 5 oznak, które rozwieją twoje wątpliwości
Coś więcej czy tylko seks? To normalne, że na pierwszej randce próbujesz rozszyfrować zamiary nowo poznanego mężczyzny. Wbrew pozorom nie jest trudno odgadnąć, czy chodzi mu wyłącznie o seks, czy ma wobec ciebie poważniejsze plany – wystarczy trochę spostrzegawczości i umiejętności odczytywania ukrytych znaczeń. Oto sygnały, które zdradzają, że twój partner wolałby poprzestać tylko na łóżku.

Mówi tylko seksie... bez gry wstępnej!

Pewnie nie spodziewałaś się, że rozmowa tak szybko zejdzie na te tematy. Opowieści o łóżkowych podbojach, zdradzanie pikantnych szczegółów związku z jego ex czy mówienie o preferencjach seksualnych sygnalizuje, że twój partner nie ma wobec ciebie poważniejszych zamiarów, a jedynie chodzi mu o dobrą zabawę. I to raczej w twojej sypialni niż podczas randki. Podobne wnioski możesz wyciągnąć, jeśli będzie wypytywał cię o liczbę partnerów lub ulubione pozycje w łóżku. Możesz spodziewać się, że po spotkaniu zaproponuje ci drinka u niego lub zaprosi na następne spotkanie do jego mieszkania. To powinno ostatecznie rozwiać twoje wątpliwości co do jego zamiarów.

Rozbiera cię wzrokiem

Jeśli od początku spotkania siedzi nonszalancko z rozstawionymi nogami i odważnie patrzy na twój biust, a gdy pytasz, czy cię słucha, odpowiada z szelmowskim uśmiechem, że tak, oznacza, że nie myśli o tobie w kategoriach - dziewczyna na dłużej. Raczej nie masz co liczyć na płomienne uczucie – jemu nie chodzi o nic poza dobrą zabawą w łóżku.

Znika po tym, gdy odmówisz seksu

Na pożegnanie padło klasyczne: „Może pójdziemy do mnie?”. Odmówiłaś. Następnego dnia przestał odbierać od ciebie telefon, po prostu zapadł się pod ziemię. Możesz być pewna, że nie szykuje dla ciebie w ukryciu żadnej wystrzałowej niespodzianki, jemu po prostu nie zależało na niczym więcej poza seksem. Najlepiej będzie gdy usuniesz jego numer z listy kontaktów.

Nalega na spotkanie u niego w domu

Pierwsza randka u niego w domu? Brzmi podejrzanie. Tłumaczenie, że zależy mu na intymnej atmosferze raczej powinno dać ci do myślenia. Osoby, którym zależy tylko na rozmowie, nie muszą od razu spotykać się na gruncie prywatnym. Przecież można iść do przytulnej knajpki. Poza tym bardziej naturalnym odczuciem towarzyszącym pierwszej randce jest stres niż pożądanie, a zaproszenie na spotkanie do domu jednoznacznie świadczy o tym, że raczej kieruje nim to drugie. Możesz być pewna, że wasz wieczór prędko zakończy się w sypialni a to oznacza, że poważnego związku z tej znajomości nie będzie. Wiadomo przecież, że co nagle, to po diable.

Poczyna sobie zbyt obcesowo

Od razu siada blisko ciebie, podaje drinka, obejmuje ramieniem, patrzy ci prosto w oczy a po pół godziny rozmowy jego druga ręka ląduje na twoim kolanie. Twoje prośby nie skutkują - natręt po chwili znów przesuwa ręce w zakazane rejony. Poprzestanie na ciągłym odsuwaniu ręki tylko sygnalizuje mu, że tak naprawę tylko się z nim droczysz. Takie zachowanie świadczy o jednym - ten facet cię nie szanuje i liczy na twoją uległość, by zaciągnąć cię do łóżka. By przerwać jego zachowanie, możesz zrobić tylko jedno - wstać i wyjść.

Przeczytaj również:

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!